Blog


Castelgarden Çim Biçme Makineleri ve Çim Biçme Traktörleri

castelgardenTeknolojisi ve tasarımıyla gerçek bir İtalyan! Dünyanın önde gelen çim biçme traktörü markalarından Castelgarden ile tanışın.

1962 yılından bu yana bahçe ekipmanları üreten Castelgarden, 70 ülkede 1 milyondan fazla satış rakamına ulaşarak kendi alanında Avrupa lideri konumuna yükselmiştir.

Teknolojik yenilikler ve estetik geliştirmelerle karakterize edilen Castelgarden ürünleri tüm profesyonel ihtiyaçları karşılamak adına farklı motor, bıçak, teker ve sepet seçenekleri ile sunulmaktadır.

2000 metrekare ve üzeri alanlarda hızlı, konforlu ve verimli çözümler sunan Castelgarden’lar:

 • Briggs & Stratton motorlarla donatılmıştır.
 • Çift bıçak özelliğiyle etkili bir biçme sağlar.
 • Güçlü şasesi dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
 • Otomatik şanzumanı sayesinde yakıt sarfiyatı minimum düzeydedir.
 • Led göstergeleriyle kolay bir kullanım sağlar.
 • Çıkarılıp takılabilen geniş sepet hacmine sahiptir.
 • Temizliği ise oldukça kolaydır.

Castelgarden, çim biçme traktörlerinin yanı sıra, elektrikli ve benzinli çim biçme makineleriyle de dünyada takdir görmektedir.

Castelgarden ile ilgili satış, bakım ve yedek parça talepleriniz, Türkiye distribütörü Global Bahçe’nin ülke genelindeki bayi ve teknik servis ağıyla güvence altındadır!


İGEBA TF-35 Termal Sisleme Makinesi

Sisleme makinelerinde dünyanın önde gelen markalarından İGEBA’nın TF-35 modeliyle tanışın.

Tamamı Almanya’da üretilen İGEBA TF-35, seralarda geleneksel ilaçlama makinelerine kıyasla çok daha kolay ve etkili bir çözüm sunuyor.

 • İGEBA TF-35 ile seranın içerisine girmeden seranın yüksekliğine, ısısına ve içindeki bitkiye bağlı olarak 60 ile 80 metreye kadar etkili bir ilaçlama yapabilirsiniz.
 • Paslanmaz çelik gibi yüksek kaliteli malzemelerden uluslararası standartlara uygun olarak üretilen İGEBA TF-35, 5.7 litre ilaç depo kapasitesine ve 1.2 litre yakıt tankı kapasitesine sahiptir.
 • İGEBA TF-35’te etken kaybı ise minimum düzeydedir. Bu sayede kullandığınız ilaç maksimum düzeyde etki sağlar.
 • İGEBA TF-35’i haşerelerle mücadelede seraların yanı sıra, çevre sağlığı için yapılan ilaçlamalarda ve hayvansal alanlarda da güvenle kullanabilirsiniz.

İGEBA TF-35 ile ilgili satış ve satış sonrası destek ihtiyaçlarınız, Türkiye distribütörü Global Bahçe’nin ülke genelindeki bayi ve teknik servis ağıyla güvence altındadır!


Caravaggi Dal Yaprak Öğütme Makineleri ve Kompost Makineleri

Endüstriyel dal-yaprak öğütme ve  kompost makinelerinde dünyanın önde gelen markalarından İtalyan Caravaggi markası ile tanışın.

Yüksek iş kapasitesine sahip Caravaggi ürünleriyle budanmış ağaç dallarının, yaprakların ve çim-çırpı gibi atıkların geri dönüşümünü sağlayabilirsiniz.

Caravaggi katı atık tesislerinin geri dönüşüm ve kompost üretimi ihtiyaçları için de uzun ömürlü ve verimli endüstriyel makineler üretmektedir.

Geniş  ürün yelpazesine sahip Caravaggi ürünleri ile ilgili satış, bakım ve yedek parça talepleriniz, Türkiye distribütörü Global Bahçe’nin ülke genelindeki bayi ve teknik servis ağıyla güvence altındadır!